Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MELEK GÖRMEK

24.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melek
Rüyamda ölüp dirilmiş olarak yeryüzünde bulunmaktayım. Eşim ve oğlumla beraber sık sık evlerin bulunduğu bir yerde mustakil bir evdeyiz. Ben rabbin bana 1 gün verdiğini soyluyorum ve bir deprem oluyor. Cok sarsıntılı. Bina yıkılıyor ama bize hicbirsey olmuyor. Balkon gibi bir yere çıkıyoruz o sırada ben evlerin damlarına inen melekleri görüyorum. Bir melek bizim yanımıza geliyor. Kadın bir melek.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zaten hepimiz ölüp tekrar diriliyoruz, ruhunuz bunu hatırlamış olmalı. Hayatınızda çok önemli değişimler olacak. Yer sarsıntılar ve yıkılan binalar hedeflerin değişeceğini, hayatınızın alt üst olacağını anlatıyor ama sizi koruyorlar, merak etmeyin. Sonuçta bir zarar görmeyeceksiniz, bu dalgadan yara almadan kurtulacaksınız. Bazen hayatın devinime girmesi için böyle yıkımlar mecburen yaşanır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA