Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MELEK GÖRMEK

12.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nez
Merhaba. hayır olsun.birkaç gün evvel uzanmış dinlenirken uyku ve uyanıklık arası karanlık bir yerdeyim birden bir kapı açılıyor ve cok parlak bir ışık başımı kaldırıyorum ve ışığa doğru baktığımda ışığın ortasında kapı eşiğinde duran her yeri bembeyaz kocaman kanatları olan =sırtında kapalı=bir melek görüyorum birden irkilerek uyandım lütfen bana rüyamın yorumunu yaparmısınız o gün etkisinde kurtulamadım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Hayal görmüşsünüz çünkü melekler kitaplardaki tasvirlerindeki gibi değillerdir. Aslında bedenleri olmayan enerji formundadırlar. Bedenli olarak göründüklerinde genellikle insan suretine bürünürler. Melek kavramı bile tam olarak onları tanımlamıyor. Biz bu varlıklara genellikle ruhsal rehberler diyoruz. Uyku ile uyanıklık arasındaki durumda beyin insanlara çok ciddi oyunlar oynayabiliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA