Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MEKTUP ALMAK

01.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fly
Kücük kilitli bir dolapi actim.icinde ondan bana gelmis olan büyük bir mektup kartona yazmas.On tarafda Merhaba :- yazmis ama arkasina baktigimda elleri titriyerek birseyler yazmis.Ben sasiriyorum niye bukatar titriye titriye yazmis diye.Sonra kendi geldi ama cok ciddi bir sekilde Ben onun karnini seviyorum sonra kendi kendime diyorum benim agzim kokuyor.Ben onun karnini seviyorum.O bana diyor ben bir banyo yapiyim sonra yanina gelecegimBenim üzerimde siyah elbiseler ve siyah kulotlu cörap.sonra onuna bulusmuya gitiyorum üzerimde beyaz elbise ve ten görunun cok ince bir kulotlu corap ve ayakkabim yok.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size hissettiklerini tam olarak söyleyememiş. Onun duyguları incinmiş. Mektuptaki ayrıntı bunu anlatıyor. Belki söylemek istediklerini asla söyleyemeyecektir size. Rüyanın diğer bölümleri sizin bilinçaltınızın ürünler. Siyah elbiselerin beyaz olması onun gelmesi ile mateminizin biteceğinin işareti. Ama geri gelecek mi bilmiyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA