Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAYMUNUN İZİN VERMEMESİ

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Kahin hanım merhabalar.Rüymda arkadaslarla,2 cüceyle karşılaştık.kadin olan cüce bizden çekinip kaçtı.dün ki ruyamda da 2 yakin arkadaşımla beraber giderken bi maymun çıkıyo,çok saldirgan dişlerini gosterip tıslıyor,geçmemize izin vermiyor.o kadar ki arkadaşlarım kaçışıyo.Bende en sonunda sinirlenip elime gecen taşları atıyorum peşpeşe küfür ediyorm.kovaliyorum.ama hala tıslıyor en sonunda geçtik.sormak isteğim rüyam haftaya gitmeyi planladigimz yerde geçti.haftaya orada bişey mi olacak sizce ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Cüceler kısıtlı imkanları simgeliyor ya da kısıtlı fırsatları. Zaten biri de elinizden kaçacak. Kalan da bir işinize yaramaz. Diğer rüyanız kendini olduğundan farklı gösteren, niteliksiz şirketlerin ya da insanların sizin girişiminizi engelleyeceğini haber veriyor. Belki de gitmek istediğiniz yere gidemeyeceksiniz ya da en azından orada planladığınız bazı şeyleri yapmanıza engel olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA