Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAVİ KIYAFET VERMEK

26.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nisan77
Merhaba,Rüyamda görümcemin dolabına bakıyorum uzun tunikler var renkli alayım diyorum birini giyeyim işe gidicekmişim geç kalmışım sonra vazgeçiyorum almaktan iki adım atıyorum k.validem gülerek mavi uzun dışarı çıkarken giyilebilicek bir tunik almış sarılıyorum ağlamaklı oluyorum seviniyorum.Sonra görümcem iki kadını uğurluyo kapalı orta yaşlı kadınlar birinin ismi söyleyip bu gelin diyo beni tanıtarak elini öpmemi istiyor öpüyorum bu seferde sarıl diyo sarılıyorum kadına tanımıyorum ama
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Görümcenize özeniyorsunuz, hayatınız onun kadar iyi değil ya da onun kadar sosyal biri değilsiniz. Ama siz de eşinizin ailesi tarafından taktir edilen birisiniz. Sizin saygınızı taktir ediyorlar. Kayınvalideniz sizin geleceğiniz için çok güzel şeyler düşünüyor. O sizi yüceltecek ve onurlandıracak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA