Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MASANIN DAĞINIK OLMASI

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Durunun Annesi
Rüyamda benim doğum günümmüş ki normalde Ağustos ayında. Ben salondaki masanın üzerinde köfte yoğuracağım fakat içine koyulacak ekmek yok. Annem ekmek rendeliyor onu koyuyorum fakat masa çok dağınık.Sıkıntılıyım.Kapı çalıyor,öğretmenlik yaptığım yıldan tanıdığım bir erkek öğretmen içeri giriyor.Benim saçlarım dağınık. Onu salona buyur ettikten sonra tuvalete girip saçlarımı yapmaya çalışıyorum. Doğum günüm için kuzenim de gelmiş, o da saçımı yaparken yanıma geliyor. Doğum günü normalde kutlamam.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşle ya da eve giren para ile ilgili sıkıntılı durumlar var ama bu işten kurtulmayı ve feraha çıkmayı bekliyorsunuz aslında. Annenizden maddi bir yardım görebilirsiniz. Ne sıkıntınızı ne de beklentilerinizi başkalarına belli etmek isteyeceksiniz. Bir tek kuzeniniz sizi anlıyor galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA