Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MASADA ÇALIŞMAK

16.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı (Bölüm 1)
Merhaba rüyamda masabaşı bir işte çalışıyorum. Sanki seçim görevi gibi açık kahverengi masanın önünden sıra halinde çok sayıda insan geçiyor. Masada da 3-4 kişi oturuyoruz. Öğle arası diyip güya benim olan giriş katı bir eve masada birlikte oturduğum bir adamla beraber gidiyorum yemek yemeğe.Kalkarken masanın ayağına portakal suyu dökmüş bu kişi. Ben görüp siliyorum.Kalktığımda vitrin görüyorum açıp içinden kendi fotoğrafımı alıyorum çerçeveli.Fotoğraftaki benmişim fakat değişik biri.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi bir konu için bir girişiminiz, geçici de olsa bir çalışmanız olacak. Biri ile ortak bir iş yapabilirsiniz. Yalnız bu rüyanın bambaşka bir sebei de olabilir. Bazen uyku esansında, dünyadaki tüm yaşamların ve seslerin kaydedildiği ortak bilinç merkezine bağlanırız. Bu bağlantıda başka hayatları ya da kendimize ait geçmiş hayatları izleriz, görürüz. Orası bir kayıt merkezidir. Kendimizi başkası olarak gördüğümüz çoğu rüya ortak bilinçle ilgilidir. İnternette bu konuda pek çok bilgi bulabilirsiniz. Ortak bilinç hakkında yazılanları okumanızı tavsiye ediyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA