Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MANZARAYI İZLEMEK

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kader
Kahin hanim,sevgiler Nasılsıniz ☺öncelikle iyi günler diliyorum.Sizden yorumunuzu rica etcem.Disardayim bir pencere var ama dar bir pencere tutunup pencerenin diğer tarafina geçiyorum ve o tarafta upuzun bir tren rayı yolu var ama hayran oluyorum iki taraflı evler dizilmiş yukarıya doğru tepeye bakiyorum dağ gözüküyor raylar oraya kadar uzanıyor heryer pırıl pırıl huzurlu hissediyorum birde önceki rüyamda kısa pileli kemerli bir etek giymistim iş arıyorum benim için bir işaretmi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Manzarayı izlemek.. Bu rüya, bir zorluğu aşınca huzurlu ve sakin bir hayata ulaşacağınızı söylüyor. Ancak bunun için kendi pencerenizin dışına çıkmalısınız. Ne yapmanız gerekiyor? Olayın bütününü görmeniz ve durumunuzu öyle değerlendirmeniz. Belki iş aradığınız yer yanlıştır. Kendinizi, kendi görüş alanınızla sınırlamayın. Başka neler yapabileceğinizi düşünün. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA