Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MANZARAYA BAKMAK

16.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Rüyamda sınıra yakın bir yere tatile gitmişim.Bir otobüse biniyorum şöför tanıdık çıkıyo ve bana burayı napacaksın seni batuma götürelim orası daha güzel diyor.5 saat sonra ordayız diyor bende 5 saat uzak geç kalırım diyorum.şöför bak burdan gözüküyor batum diyor.Unkapanındaki su kemeri gibi bir kemerin arkasında masmavi bir deniz ve denize yansıyan güneşe bakıyorum ve manzaraya hayranlıkla bakıyorum.gitmeyi çok isterim ama 5 saat çok uzun diyorum.Bana talip olan birisi için istihare rüyası.yorum için tşk ler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size talip olan kişi sınıra yakın bir yerde oturuyorsa ya da oralıysa bu rüya onunla huzurlu yaşayacağınızı bilmenize rağmen teklifi kabul etmeyeceğinizi anlatır, iş yaşamınız ağır basacak. Eğer böyşe bir durum yoksa bu rüyanın istiare niyetinizle bir ilgisi olmayabilir. Ama rüya genel olarak işi ve parayı huzura tercih etmeyi simgeliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA