Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MANZARA İZLEMEK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sel
Merhabalar, rüyamda bilmediğim bir evdeyim ev başka bir şehirde.ev yüksek katta dışarı bakınca hemen karşımda deniz masmavi.denizin gerisinde park paraşütle konanlar.sonra foto çekmek istiyorum ancak gördüğüm manzarayı göremiyorum.daha kötü bir manzara ile karşılaşıyorum resimde.bana bu evin hemen önündeki akan su diyolar.evin hemen yanına bakınca görüyorum ancak ben diğer manzaraya bakıyorum hemen.yorumlayabilir misiniz?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her şeyden uzaklaşıp başka bir dünyaya, başka bir hayata kaçmak isteği ile dolusunuz bu ara. Ama olmuyor; ne zaman huzur isteseniz var "şükür kavuştum galiba" deseniz aniden bir şey çıkıyor yine başa dönüyorsunuz. Aslında her şey sizin bakış açınızda. Rüyanız size bunu anlatıyor. Siz mutlu olmaya odaklanmalısınız. Yoksa her zaman kötülüğü görüp üzüleceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA