Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MANZARA İZLEMEK

08.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tigercan
Bir tepenin tepesindeyim bir site gibi evler var.ordaki apartmanın birinin sokak kapısının önündeyim biraz yüksekçe biryer,aşşagıya doğru bakıyorum bütün deniz ayaklar altında ve koylar burası güya karadeniz sahiliymiş.hava kapalı ve rüzgar var ölmüş olan annemi görüyorum,anne buyaya gel diyorum,bu taraftan diye sesleniyorum annem zayıf uzun siyahımsı bir elbise giymiş ayakları çıplak ygülümseyerek yanıma geliyor,beraber denize bakıyoruz müthiş bi manzara burası karadeniz kışın çok soğuk diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada manzara izlemek.. Biraz huzura ihtiyacınız var. Anneniz vefat edeli iki seneden çok olduysa, ilahi güçler sizin bu isteğinizi onaylıyor. Çok fazla hareketli zamanlar yaşamış olabilirsiniz. Şimdi durma zamanı. Sizi istediğiniz noktaya getirecekler. Siz de bunun tadını çıkartın, fazlası için çabalamak yerine içinize sindirin yaşantınızı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA