Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAHCUP OLMAK

16.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen pearl whitetea
Rüyamda eski nişanlımın babası beni telefonla arayıp "Biliyorum üzgünsünüz,bizde mahcubuz.Ama teselli olsun diye beni her ayın 18'inde görebilirsiniz." deyip sonrada "Ama bir kereye mahsus görebilirsiniz.Hangi ay'ın 18'ini istersiniz?" diye sordu.Cevap vermedik.Sonrasında kendimi otobüste gördüm.Eski nişanlımda otobüsteydi.O önde ben orta sıralardaydım.Beni gördü,gözünü ayıramadı.Ağlamaklı ve acıklı bakıyordu bana.Benimde yüzüm düştü.Ama kırgın olduğum için kafamı çevirip indim otobüsten.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası. Siz onların, herkesin içinde sizden özür dilemesini ya da pişmanlıklarını dile getirmesini istiyorsunuz. Bu rüya bu isteğin bir yansıması. Nişanlınızı bir kez daha göreceksiniz belki de bu kez gerçekten pişmanlığı hissedeceksiniz. Ama bu işin geri dönüşü yok maalesef. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA