Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAHALLEYE YAĞMUR YAĞMASI

25.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zehra kurt
taşınma isteğiyle istihare yaptım; şuan oturmakta olduğum apartmanı ve mahalleyi yağmur çamur karanlık içerisinde gördüm eşim ve görümcem evde umursamaz bir halde pide yiyolardı. Mahallemin yokuşundan çıktım karanlık yağmurlu sonra sola döndüm bianda hava ve ortam değişti günlük güneşlik meyve ağaçları manavlar vardı. Ben dut ağacından birtane beyaz dut yedim. Bu rüyayı 3 yıl önce gördüm hala taşınamadım hala eşim bana istediğim gibi bir almıyor bol bol parası olduğu halde.. Allah razı olsun
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya gördüğünüz zamana özgü bir bilinçaltı rüyası. Oturduğunuz yeri sevmediğinizden ve taşınmak istediğinizden bunları görmüşsünüz. İstiare rüyaları hemen hemen hiç bir zaman gelecekle ilgili haber vermez, aksine şartlanarak yatıldığı için bilinçaltınızdakileri su yüzüne çıkartır. Ayrıca rüyalar, çok kesin kadersel döngüleri haber verenlerin dışında genellikle ilk bir yıl içinde gerçekleşirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA