Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAHALLEYE BALIK İNMESİ

03.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Remö
Selamlar... Rüyamda oturmuş olduğum mahallede ara sokaklardan bir kısmını yaklaşık 1.5 mt yeşil renkte suyla dolduğunu gördüm. O sokakta tanıdığım emekli bur amca sandalye ile oturuyordu. Sonrasında o yeşil renkli temiz suya büyük bir vinç ile 2 tane zincire bağlı büyük ve parlak balık indirildi. Balık suda yüzerken bende o emekli amcayla konuşup suya atladım ve o balığı takip ettim... Balıkla birlikte suda dolaşıyordum. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Belli ki bulunduğunuz çevreden gelecek bir kısmet söz konusu. Bu durum sadece sizinle de ilgili olabilir ama çevresel bir şans da elde edilebilir. Siz kendi payınıza düşenin peşinden gideceksiniz. Semtinizdeki emlaklar değer kazanabilir, kentsel dönüşümden ya da açılacak bazı merkezlerden olumlu yönde etkilenebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA