Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAĞARAYA GİRMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüstem Erol
Hanımefendi Günaydın. Rüyamda arkadaşlarım ile dağlık bir yere gittim. Önümüzde tahta bir kapı vardı seslendiler adamın birisi geldi kapıyı açtı.Uzun bir koridora girdik dağı oyup yapmışlar rutubetli idi. Sonra çok büyük ve aydınlık üstelik de serin bir mağaraya girdik. Mağaranın içinde insanlar ve satıcılar vardı ayrıca bir dere akıyordu. Derenin içinde önce siyah bir ayı yavrusu geçti önümden arkasından bir fil yavrusu geçti her ikisi de hem oynuyor hemde yıkanıyorlardı ve yavru balıklar vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gizemli bir konu gündeme gelecek. Yaşamınızda yeni bir süreç başlıyor ve bu süreç boyunca daha önce görmediğiniz şeyler görecek, daha önce yaşamadığınız türden, heyecan verici şeyler yaşayacaksınız. Dünyaları sizden farklı insanlarla tanışıp eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Aslında bu bir geçiş dönemi. Yeni ve değişik bir hayata hazırlanacaksınız diyeyim. Ve bu süreçte tanışacağınız biri size ileride düşmanlık edebilir, bir diğeri de sizin kısmetiniz olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA