Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAĞARADA OLMAK

18.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sari
Ruyamda hic gitmedigim sadece cok eskiden duydugum ve nerede oldugunu bilmedigim 7 uyuyanlar magarasini gordum.Gokyuzunde SİVAS yaziyordu Sivastaymis dedim ruyamda ama netten baktim Sivasta degilmis.Bir bayan sesi duydum aslinda onlar kalkip su icip tekrar yatiyorlardi dedi o esnada magaradaki temiz suyu da gordum. Sonra kuzenimle bizim mutfaktayiz ben adet gunumdeyim cok sinirliyim diyor ben de oyleyim cok sinirliyim diyorum.peyniri ayakta bicakla keserken gordum kendimi ikram ettim kuzenimede onun uzerinde beyaz gomlek vardi(Bebek istiyor o da)
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gizemli şeylere ilgi duymaya başlamışsınız. Bu uğraş size ihtiyacınız olan gönül hoşnutluğunu sağlayabilir. Kuzeninizle sıkıntı duyduğunuz konular aynı olmalı, ona ikram ettiğiniz yiyecek onun da istediğine kavuşmasını sağlayacak olmalı. Yakında gebe kalabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA