Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MAĞARADA OLMAK

08.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen günes
Bir magarada ceketimi unuttum bazen dar bazende bol gecitlerden gecdim bölümlerden birinde pantolon ve kazak giyinirken adamin birinin perdeyi aralayip beni gözetledigini farkettim sonraceketimi unuttugumu farkedip geri döndüm kalabalik bir grubun salih diye birini aradiklarini bana görüp görmedigim soruldu ben blmedigim halde biliyormus gibi bilmedigimi söyledim ordan kosarak ayrildim magarada akan su kesilmis onu arkadasimin esi tamir etmis su tekrar akmaya basladi ilk ben gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşle ilgili gizemli durumların içine girince bazı aksaklıklar yaşanabilir, belki de yaşadınız. Kaybettiğiniz bir işin benzerini yeniden elde edeceksiniz ama sizin yaptıklarınızla ilgilenen bazı kişiler size rahat vermeyecek. Bu rüya sonuç olarak bir geliri elde edeceğinizi haber veriyor ama tek başınıza başarmanız imkansız, yardım almalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA