Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA MADENE GİRMEK

27.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hope
Abim doğuda astsubay görev yapmakta o nedenle rüyamdan korkuyorum..Rüyamda abimablam eşi ve çocukları uçakla biyere gidiyoruz.Uçağı süren bayan uçağı birden demiryolu seviyesine indiriyor ve demiryolunun üzerinde seyrediyoruz.Uçak birden madene giriyor ve madenin içinde biryere çarpıyoruz.Bana hiçbişey olmuyor fakat abimi çenesini tutuyor acı çekiyor bende ona çenesinin altına taş veriyorum taşı çenesinin altına koyuyor ve rahatlıyor.Enişteme bağırıyorum ablamı ve çocukları uçaktan çıkar diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz ailecek etkileneceksiniz. Bu rüya sadece abinizle ilgili değil. Bir şirketin yatırımlarından ya da sektör değişikliğinden aileniz zarar görebilir. Bir mülkünüz bu nedenle değer kaybedebilir örneğin. Bu işten en çok abiniz zarar görecek ama bu zarar maddi zararın dışında bir şey. Sanki söyledikleri nedeniyle zor duruma düşecek gibi geldi bana. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA