Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LUNAPARKTA OLMAK

16.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ASPL_82
Bir hamile kız kekimi yiyordu. Meğer kız beni seven biri var ondan hamile kalmış. Bi lunaparktayım. Dönme dolaba biniyorum. Beni seven kişide binmiş. bu kişiden bir tane daha var bankta oturuyor annemin yanında. Kucağımda birbebek var.D.Dolaptaki gelip beyaz altı hafif kirli çorabını bana veriyor.Ben terliğim var sağol diyorum.sonra bu olanları anneme anlatıyorum. Elimde dikiş iğnesi var. batırmak içinde sünger.elimden kayboluyor.bulduğumda iğne dik batmış süngere.birden sabahezanı okunuyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizi seven insan daha önce başka kadınlara sıkıntı vermiş ya da ayrıldığı insanı sıkıntıdayken bırakmış. Belki maddi değil ama manevi sıkıntıları var geride kalanın. Siz neşeli ve boş zamanlar geçiriyorsunuz. Sevdiğiniz kişinin bilmediğiniz bir başka yüzü var. Anneniz onu sizden daha iyi çözümlüyor olabilir. Bu adam yakında size yanaşacak; önce hoşunuza gidecek ama bilin ki bu kişi aslında size sıkıntı verecek biri. Bunu zaman içinde anlayacaksınız. Sakın onun için bir başkasını karalamaya kalkmayın sonradan çok pişman olursunuz. Rüyanız çok ilginç ve haberci. Hayatınız hakkında biraz bir şeyler bilseydim çok daha aydınlatıcı bir yorum olurdu. Rüya yazarken kendiniz, sıkıntınız hakkında bir iki cümle yazmayı deneyin. Yer yetersiz kalırsa, her bölümün altına "devam" yazarak diğer bir bölümü kullanabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA