Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LÜKS ARABA KULLANMAK

13.02.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Elis
Merhaba rüyamda son moden(ferrari) bir arabam var ara sokaklı bir yolda kullanıyorum yanımda oğlum var bir polis arabası başka bir arabayı takip ediyor bende engel olmamak adına yavaşlıyorum.Yokuş bir yoldan çıkarken polis arabası beni durduruyor ben daha niye durdurdunuz diyene kadar bir polis oğlumun gözlerine bir melhem sürüyor sonrada gelip bana sürüyor herşey fululaşıyor niye sürdüklerinanlıyorumki arabamı alacaklar oğlumla kendimi arabaya kitliyorum ve ailemi telefonla ararken uyanıyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi olarak değerli bazı konular hakkında kendi başınıza, evladınızın geleceği için kararlar vereceksiniz. Ancak sizi bu yoldan çevirmeye çalışan çok kişi olacaktır. Güvendiğiniz insanlar bile sizin gözünüzü boyayarak, yolunuza engel olmak isteyecekler. Etrafınızdakilere bile çok güvenmeyin, kararlı olun, yolunuzdan sakın dönmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA