Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LOHUSA OLMAK

20.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Burcccu
Rüyamda arkadaşımın yatakta lohusa olarak yattığını gördüm. Uzerinde pijama vardi, kocası da beyaz sabahlık getirmiş.Arkadaşım yataktan kalkmaya çalıştı, ben "yeni doğum yaptın" dedim,o da doğru deyip geri uzandı.Sonra onun kocası kurufasulye pilav yemiş bir cenaze evinde,ben de acıkmışım ve cenaze evinde kuru-pilav isteyip yedim,tuzsuzdu.Ve bir gözleme yedim.Kurufasulyeler iri taneliydi.Bir de koridorda bana özel dikilmiş haki yeşili bi sürü elbise vardı cansz mankenlerin üzerinde. .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız yakında bir dertten kurtulacak ama her sıkıntı son dönemde ivme kazanır ve insanı çok yorar. Sıkıntıdan kurtulsa bile bir süre yorgunluk çekecektir. Siz bu yorgunluğun belki de sebebi ile ilgili konulardan kısmetler elde edeceksiniz ama bunlar sonradan size sıkıntı çıkartabilir, dikkatli olmanız gerekiyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA