Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LİSTEYE YAZILMAK

25.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen voladamir
1 mağazaya ön gruplarla aldılar beni.hocama rastladım kulüplere öğrenci alınan bölümdn çıktı oraya ulaşmayı, tiyatro kulübüne yazılmyı istiyordum git dedi hoca. yer kalmamşki dedim 2 tane var koş dedi heyecanla koştum bir rüzgar yürümemi engellemye çalışt, zorladm nihyet ulaştm isim alınan yere. 1 yer kalmıştı Rolümü sordum voladamir gibi birşey söyledi. basit rol verir sanmıştım. Kim dedm. hatun dedi vurguyla, çook azimlidir sonunun ne olacağını oyunda öğrenirsin dedi, listeye yazdı beni.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayat size istediğiniz bir rolü oynama şansı verecek. Bir süreliğine bir başkası gibi yaşayacak, değişik çevrelere girecek ve değişik hayatların içinde olacaksınız. Bunu hep istemiş olabilirsiniz ama çoğu kez hayat size engel olmuş. Bu kez de zorluk çıkartıyor ama siz daha azimlisiniz. Ve bu sürecin bir sonucu olacak mutlaka, onu da yaşayınca anlayacaksınız demişler size. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA