Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LEOPARIN ISIRMASI

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyamda Evimde Leopar ile savaşmak
Merhaba,Öncelikle 24 yaşındayım. Rüyamda önce dışarıda eve giderken peşine takılan ve evimin içine kadar giren leopar gördüm. Normal bir köpek boyutundaydı. Eve peşimden girdi ve Daha sonra sol elimi ağzına kaptı. Bir süre bırakmadı, çıkartmaya uğraştım,başını okşadım vb ama sol serçe parmağımı ısırarak kırınca çıkarttım. Daha sonra Koltuğun içine girdi koltuğu indirdim ve orada kaldı. Bir silah buldum,bir mermi buldum öldürmeye çalıştım koltuğu kaldırıp ama silahı ateşleyemedim bir türlü.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kedigiller büyüklüklerine göre nankörlüğü, iki yüzülülüğü ve sinsiliği temsil ederler. Leopar büyük bir kedi olduğuna göre bu saydıklarımda da uç noktayı temsil eder. Bu kişi evinize giren çıkan biri, sizi kıskanıyor. Geldiğinde sürekli o koltuğa oturan kişileri düşünün, bu bir ipucu. Bu kişi size zarar verecek en azından size veremese bile kardeşlerinize, kardeş kadar yakın bildiklerinize zarar verip sizi üzecek. Bu rüya bir uyarı rüyası, zamanında tedbir alırsanız duruma engel olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA