Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LEOPAR GÖRMEK

11.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yasemin
Uzak dogu gibi bir ulkedeyim bir tane hayat kadini goruyorum benimle konusuyor ben de ona bu isleri birak diyorum benimle arkadas oluyor birden siyah renkli bir leopar onumze cikiyor ben korkuyorum o kadin ise hayvani sakinlestirip seviyor....hayvan zarar vermiyor...ordan cikiyorum sanki havaalani gibi bir yere geliyorum gozleri gormeyen cirkin bir kadina rastliyorum bana cam parcalari atiyor elini bukup bana atmamasini sagliyorum ...kadin bana elindeki cam kiriklarini atamiyor...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hiç kimsenin önemsemediği insanlardan öğrenecek çok şeyiniz var. Mesela büyük düşmanlıkları onların tavsiyeleri ile bertaraf edebilirsiniz. Üstelik bu düşmanlık direk olmasa da dolaylı olarak devlet kurumlarından gelebilir. Rüyanız size yol gösterecek insanların karşınıza çıkacağını haber veriyor. Evrenin size gönderdiği kılavuzları farketmeye çalışın. Bakış açısı dar insanların sizi engellemelerine ve canınızı yakmalarına ise izin vermeyin, bunu başarabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA