Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LALE TOPLAMAK

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen lale
Rüya yorumlarınızı çok beğeniyorum.ben şuanda gebe kalmak için tedavi görüyorum.Rüyamda tedavi gördüğüm hastaneye elimde bir kağıtla geliyorum,kimseyi bulamıyorum çıkışa yöneliyorum.aracıma biniyorum.Yolun üzerine laleler dikmişler. biraz ileride yine yolun üzerinde renk renk lale bahçesi var.ezilecekler diye mavi,sarı,beyaz 4 tane lale topluyorum.arabaya binip gidecekken sağdan kırmızı bir araba geldiğini görüp biranda duruyorum,arabadakiler kızıyorlar ve hafifce arabama çarpıp gidiyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bebek konusu bütün enerjinizi alıyor sanırım. Bu hastaneden çok güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Laleler keyif verici haberleri simgeliyor. Sonuç alan diğer annelerin arasına katılacaksınız. Dört lale, dört aşılamayı ya da dört embriyoyu temsil edebilir. Bebeklerle ilgilenirken bazı kararları yanlış ya da gecikmeli alabilirsiniz. Neyse ki sorun yaratacak şeyler değil. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA