Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA LAL OLMAK

11.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada dilsiz bir kız olmak.
Merhabalar. Rüyamda dilsiz bir kız idim. Yoldan su geçiyor bende yalın ayak suyun içine giriyorum bazende suyun kenarında geziniyorum. Sudaki iri Kum tanelerinden dolayı ayağım acıyor. Bir abim varmış ama gerçek hayatta tamadığım birisi. Abimin sevdiği bir kız var ve kız abime bakmıyor. bana bu su akan yolda beklememi kız gelince haber ver diyor. Bende kız gelsin abime ilgi duysun diye dua ediyorum. Sonradan topraktan yapılmış köy evi gibi evdeyim. Abim benden bir şey istiyor. İstediği şeyİ çuvaldan çıkarınca tavuk olduğunu anlıyorum. Tavuk çuvalda havasızlıktan ölmüş. Abimde evin dışında ver tavuğu diyor. ölmüş diyorum vermemek istiyorum. Ver diyor ölmüş tavuk diyorum. En sonunda evin dışında camsız bir pencerenin önünde aniden beliriyor ve ben biraz korkuyorum ve uykudan uyanıyorum. Saygılarımla kendinize iyi bakın.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İnsanlardan sakladığınız bir sırrınız var. Bu artık size ağır geliyor ve canınızı acıtıyor. Memleketinizden bir haber alabilirsiniz ama bunun size pek faydası olmadığını düşüneceksiniz. Hiç ummadığınız bir anda bu duyduğunuz şey tekrar karşınıza çıkacak size fayda sağlayacak. Bir girişiminize vesile bile olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA