Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LAHANA ALMAK

21.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yusuf karaaslan
Arkadaşımın rüyası alişveriş yapıyordum sadece lahana alıp çıkıyorum sonra bir erkek arkadaşımı görüyorum bizim apartmana kadar konuşup yürüyoruz bir diğer erkek arkadaşım beni bekliyordu elimdeki lahanayı eve bırakmak için çıkıyorum aşğa indiğimde tesettürümde bi eksiklik fark ediyorum görünüşte problen yok ve çıkıp değiştiriyorum bu bir kaç defa oluyor en son çıkıp bordo t-shirt ve siyah etek giyinip iniyorum geri çıkıp beyaz pardesü giyiniyorum yukari çıkıp tekrar siyah ferace giyindikten sonra gidiyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınız toplumsal statüsünden memnun değil, neyi nasıl oluşturacağından da emin olamıyor. Kapalı bir bayan sanırım ama bunu kendi isteği için değil başkalarının yönlendirmesi nedeniyle yapıyor. Çevreyi çok fazla dikkate aldığı için de mutlu olamıyor olabilir. Lahana alması da hayatının renklenmesini beklerken gün geçtikçe daha tatsızlaşan bir yaşamı olduğunu söylüyor olabilir. İş ile ilgili kaygıları varsa yakında bunları çözecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA