Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA LABİRENTTE OLMAK

12.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Blmr
Merhaba ruyamda arkadaslarimla yarisiyorum cesitli gorevleri tamamlıyoruz sonra tren raylarında trenlere ya da sahıldeki vapura yetişmek için koşuyoruz sırtımda ağır bir çanta var beni yavaşlatıyor bir ara düşer gibi oluyorum dar bi koridorda tek sıra ilerlerken çıkışın çok küçük bir pencereden olduğunu görüyoruz ben sığmıyorum önümdeki minyon olan ordan geçebiliyor herkes geri dönerken ben büyük beyaz bir kapıyı görüp kırarak çıkıyorum. Dışarısı labirent gibi karışıktıyolu ararken uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir rekabette, sorumluluklarınız ya da yaşam koşullarınız nedeniyle çok da avantajlı görünmeyebilirsiniz. Ama sizin iradeniz ve kararlılığınız var, azimlisiniz. Kendi yolunuzu kendiniz açacak ve başarıya ulaşacaksınız. Ruhunuz bunu biliyor ama bilinciniz karışık düşünceler içinde. Merak etmeyin yolu bulacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA