Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜTÜPHANEDE BALIK GÖRMEK

23.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Düşünceli Genç
Rüyamda önce bir sinemaya gidiyordum sinemadan sonra bir kütüphaneye gittim kütüphaneye gittiğimde çalışma yapan bir adam vardı ve o anda bir kovada 4 tane büyük sarı renkte canlı balık gördüm kovanın içinde yüzüp duruyorlardı. Sonra adam yaptığı işin yanlış olduğunu ve yapmamasını söyledim o sırada adam birden kayboldu ve kovada normal boyda bir balık belirdi ve o balık bir kaç dakika geçmeden öldü. Kovada 4 canlı 1 tane ölü balık oldu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğitiminizle ya da aldığınız kurslarla, benzer şeylerle ilgili kısmetlerle karşılaşacaksınız. Ancak insanların vasıflarını kullanma özellikleri size ters gelecek. Belki de dürüst davranmıyorlar. Sizin yönteminiz farklı olabilir ama geçerli değil bunu bilin. Devir değişmiş. Sizin doğru bildiğiniz şekilde davranmanız kısmetlerin kaybına neden olacaktır. Bunu yaşayarak öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA