Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜTÜPHANE SAHİBİ OLMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merakli
Merhaba rüyamda büyük bir kütüphane görüyorum. Kütüphane benimmiş. Daha da ötesi büyük bir alışveriş merkezi gibi bir yer. İçinde kütüphane hastane vs var. Kütüphanede kitaplarımı yerleştiyorum vw içimden de bunları kimse almasın bunlar benim için çok değerli diyorum. Halka açık bir kütüphane ama herkes gelip gidiyor isteten çalışıyor. Babamı görüyorum bana yeni kitplar almış. Oku bunları diyor. Sonra güzel küçük bir kız çocuğu görüyorum hastamıymuş yaralanmış mı ne onu alıp hstanye gtrdm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gençsiniz ama hayatın bilgeliğine erişmiş yaşlı bir ruhunuz var. Bu rüya yüzlerce kez enkarne olmuş bir ruhunuz olduğunu söylüyor. Belli ki bu yaşamınız, geçmiş yaşamlarınızda kazandığınız bilgeliği kullanmak için bir araç olacak. Pek çok kişi sizin bilgeliğinizden faydalanacak. Siz insanlara yardım etmek için gelmişsiniz dünyaya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA