Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUTSAL KİTABI YANLIŞ OKUMAK

25.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hamuş
Rüyamda onların evdeyiz.Annem, annesi,ben ve komşuları var. Annesi Kuran'dan Yasin Suresi okuyo ilk sayfasını çok güzel okuyo bende ezbere tekrar ediyorum o okudukça.Sonra anneme veriyo sen devam et diye.annem okuyo ama okuduğu Yasin suresi değilmiş.Annem okuyamadm deyip Kuran'ı bana veriyo, koyu ve büyük siyah harflerle yazılmış Kuran..Bende okumaya başlıyorum ama sonra erkek arkadaşımın annesini çağırıp bu yasin suresi değil sayfalarda karışmış bak 47 den 52. Sayfaya geçiyor diyorum.Ama kendisi ilk Yasin suresini okuyarak başlayıp bize vermişti kuranı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınızda inanç farklılıklarına ilişkin kuşkular oluşmu. Açıkcası sözlünüzün ve ailesinin inançlarını, inançları ile ilgili eğitimlerini kendinizinkinden daha fazla önemsiyorsunuz. O tarafa doğru bir meyil oluşmuş sizde. Sözlünüzün annesinin açıklamaları size daha doğru geliyor. Bu rüya inançlarla ilgili çelişkilerinizin bir yansıması. Bunları pek fazla önemsemeyin, önemli olan iki insanın anlaşması. Herkes bir tek tanrıya inanıyor, a şeklinde inansak ne olur, b şeklinde inansak ne olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA