Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞUN MELEK OLMASI

13.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dertli kiz
Merhaba .Benim bir amcam var.Ben 7-8 yaslarindayken bana kotu bir kac hareketi oldu o yuzden ondan nefret ediyorum çocuklugumu çaldi o benim.Suan 22 yasindayim ve dun gece ruyamda onunla nisanli oldgumu evlenecegimi goruyordum.Ama tabiki istemiyordum.Gece disari cikiylrdum ve gökyuzunde bir guvercin beliriyordu yanima yaklasaiyordum ve birden melege donusuyordu ona durumu anlatiyordum gelip sebi kurtaricam söz diyordu ve gidiyordu Amcam bunu duyup beni dovuyordu..Bu ruyam ne anlama geliyor?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her daim bir koruyucunuz var. Bizler kendi kaderlerimizi kabul ederek dünyaya geliriz. Ruh, dünyada yaşadığı iyi ya da kötü deneyimlerle kendi payesini yükseltir. Bu nedenle kaderimizi kendimiz yazar ve bir çok acıyı deneyimlemeyi de kendimiz seçeriz. Ne yazık ki dünyay düşerken bunu unutuyoruz. Unutmasak belki dayanmak daha kolay olacak. Gelelim rüyanıza; başta da yazdığım gibi ilahi ruhlar sizi izliyr ve acılarınızı derinden hissediyorlar. Sizi kurtaracaklarını söylemişlerse yakında bir gelişme olacak ve herkes ettiğini bulacak demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA