Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞUN KANATLANMASI

02.12.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuz
Sevgilime bir beyaz kuş aldım. Kanatları yoktu. İple kuşu bağlayıp boynuma taktım. Birkaç kere sevdim boynumdayken. Daha sonra kuşun havasız kalacağını düşündüm ve boynumdan çıkarıp bir kutuya koymak istedim. Bu sırada kuş yeşil sarı tüylü bir kuşa dönüştü kanatları vardı ve göğsümün ortasında çırpınıp duruyordu. Panik yaptım. Boynumdan çıkarmaya çalışırken küçük yuvarlak sarı ortasında siyah bir nokta olan bir şey düştü kuştan. Başta gözü sandım emin olamadım. Çıkardım ve kutu aradım,bulamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kanadı kırık bir sevgiden özgür, neşeli, kalbinizi yerinden çıkartacak bir sevgiye geçiş var. Belki de başkasını seveceksiniz bilemem. Tek sorun bu sevgiye başkalarının gözü değebilir. Başka bir yorumla sevgilinize olan sevginizi kalbinize hapsetmişsiniz ama yakında bunu herkes öğrenecek. Bu aşamada yine nazara uğrama tehlikesi söz konusu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA