Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞUN KAÇMASI

06.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alala
Evde balkondayiz önce eve çeşitli ucabilen böcekler giriyor onları temizlemeye çalışıyoruz sonr balkona güzel küçük kuşlar geliyor türünü bilmediğim sonra içeri giriyorlar bizde dışarı çıksınlar diye uğraşıyoruz.kendi kusumu(yaklaşık 4sene önce ölmüş olan) görüyorum onların arasında tutalımda kaçmasın derken balkon demirlerine uçuyor ve aşağı doğru tekrar ucuyo öldü mu bilmiyoruz ama çok yüksek kattan asagi gidince evin içindeki tüm kuşlari hızla balkona atıyoruz bende ananeme sarılıp ağlıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedikodular ve sorunlar sizi bir dostunuzdan uzağa düşürebilir. Dostluk elinizden kaçacak, üzülebilirsiniz. Onun için dikkatli olun. Ancak çok ağladıysanız bu rüyayı ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Bu durumda arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA