Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞUN BEYAZ OLMASI..

20.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gkn27
Sayın kahin rüyamda yattıgım odada irice bayağı büyük bi külrengi ile karışık siyahımsı kuş gördüm gözlerini falan açık net görüyordum ayakları uzunca bir kuşdu ölece duruyor ama herhangi bi zarar vermiyordu yanımda annem var kuşu kovalamak için anlamsızca üzerine spreyli böcek ilacından sıkıyordum belli bi süre sonra kuş yavaş yavaş küçülüp beyaz rengine dönmeye başladı ama ölüp ölmediğinden emin değildim ibadetini elinden geldiğince yapmaya çalışan biriyim yorumlarsanız sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Korktuğunuz beklentileriniz var. Olmasından hep korkmuşsunuz ve inancınızla kötülüğü hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışmışsınız. Şimdi artık kuş beyaza dönüyor. hayatınızdaki kötü şeyler azalıyor iyilikler kendilerine yer açıyor. Bu rüya başka bir açıdan kötü ve güçlü bir bir insanın iyi ve naif birine dönüşmesini de temsil edebilir. Ve böyle olacaksa da yine sizin sayenizde olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA