Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KUSMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hazal
Slm ruyada arkadaşlarım var mideleri bulaniyordu. Benim yanımda kusmaya başladılar.birinin elbisesinin uzerinde kusmuk vardi.Benim yanımda yapmayın diyordum. Onlar kusunca midem bulanıyordu. Galiba kuru fasulye kusuyorlardi.kokusu igrencti. O kokuyu duyunca bende mecburen çok az kustum. Sonra 2 arkadasim utu yapıyorlardı. Kız arkadaşım elbiselerini güzel bir şekilde utuledi.ama pantolon utuleyemedi.yanlış yapiyordu.Bende ona söyledim.onun yerine pantolonu utulemeye başladım. Teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşlarınızın sıkıntılarından direk olarak etkileniyorsunuz ve hayatınızda sorunlar yaşıyorsunuz. Çevreniz kendi yanlışlarının cezasını çekiyor ama sizin bir hatanız da yok, sadece onlardan etkileniyorsunuz. Bu rüya çevrenizi değiştirmeniz gerektiğini söylüyor olabilir. Her yönden size uygun olmayan kişilerle bir aradasınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA