Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜSLÜKLERİN GİDERİLMESİ

27.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen eylül saglam
Merhaba.. karar vermekte güç kaldıgım bir durum var geçmişte sevgili oldgm insanla suan ayrıyız ve ben ona aşıgım yıllar sonra bunu diyebildim. onu cok nadir rüyamda görürüm cok yanına gitmek istiyorum ama ne biliyorsa beni düşman biliyor rüymda ondn kaçıyordm yokuş aşagı dizlerim tutmaz oldu telefnumu orda kaldı geri döneyim dedim yokşu cıktım tuttu kolumdan cok kızdı sarıldı sonra sorunları anlattı ne olacak dedim halledecegim bastan dusunucem dedi uyanıp geri uyudum cok mutluydu yanındaydım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada küslüklerin giderilmesi.. Umarım bu rüya gerçek çıkar; bana öyle olacakmış gibi geldi. Kendinizi ona ifade etmekte çok zorlandığınız belli. Sizi dinlese her şey sonuçlanacak ama dinlemiyor. Aslında siz de oturup anlatmıyorsunuz nedense. Mutluluk hissedilen rüyalar genelde gerçek yaşamdaki mutlulukları temsil ederler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA