Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞLARIN BİRBİRİNİ ÖLDÜRMESİ

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen buket
Ruyamda kafeste 2tane biri yaşlı gibiydi yeşil renkte biride cok genç bembeyaz muhabbet kuşu gördüm beyaz olan kafesin üstünde dururken birden diğer kuşun boğazıni ısırip öldürmeye calisiyodu bende son anda müdahale ettm sonra bi yolda yürüyomusum 2 kiz arkadaşima rastliyorm bitanesi bana evde bakilan bitki vermek istiyomus ama verirken bana Şunu alirsan Hayır bereket getirir şunu alirsan geleceğin güzel olur tabiri yaparak almami istiyomus ben cicegi elimde yük etmek istemedigim için almiomusum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki eski dostunuz şiddetli kavgalar edebilirler, duruma müdahale edeceksiniz. Hayat size güzel şeyler vermek istiyor ama siz sorumluluk almayı sevmeyen birisiniz ve kaderin karşınıza çıkarttığı fırsatları kullanamıyorsunuz. Ağzınıza sakız olmuş sözler, niyetler ve kişiler var. Önce bunlardan kurtulmanız lazım yoksa hayatın yeni getirdikleri ile bir arada olamazsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA