Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞLARI KURTARMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen papatya
Salondan balkonda yatan dizili kuşları gördüm.bir sürü fare gelip onları yemeye başladı.Babama sorduğumda yaralı ve ölü kuşları farelerin yemesi için koyduğunu söyledi.yaralı kuşlar olduğunu öğrenince balkona koşup kuşlara bakıyorum.Bi tane kuşu elime aldığımda göğsünden yaralı olduğunu ve nefes aldığını anlıyorum.Ama kuş elimde ölüyor.Ve ben kuşun gövdesine bastırıp tekrar hayata döndürüyorum.Sonra bi tane daha farkediyorum o da yaralı boğazından.Yemeye gelen fareleri kovup onu da kurtarıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlgisizlik nedeniyle ruhsal sorunlar yaşayan, kötü niyetli ya da dilleri kötü insanların ellerine düşmüş kişilere yardım edebilirsiniz. Eğitim çağındaki biri için psikoloji ya da psikiyatri okumayı simgeleyen bir rüya olabilir bu mesela. Başka bir açıdan sorunlu insanların olduğu sosyal çevrelere girmeyi de temsil edebilir. Her durumda ortamda bulunanlara yardım edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA