Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞA BAKMAK

07.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi
Rüyamda 8-10 tane avucum büyüklüğünde huzur içinde uyuyan sarı kediler gördüm. Hatta birisini avucumun içine alıp sevdim. Yavru olmalarına karşın oldukça gürbüzlerdi. Mutluluk içinde onları izlerken tam tepelerinde parmağımın ucu büyüklüğünde mavi bir kuş belirdi. Arı kuşu gibi olduğu yerde uçuyordu. Bana bakarak kedilerin üzerinde uçmaya devam ediyordu. Arada kulaklarına konar gibi yapıyordu. Bu dünyaya ait olmayan çok güzel bir kuştu. Ona baktıkça huzur doluyor bakmaya doyamıyordum. o kadar..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevgiyle dolu bir yüreğiniz var. Bu yüreğe güzel bir insan yakışır. Eğer evli değilseniz bu rüya gerçek aşkı bulmayı temsil eder. Eğer evli iseniz murat edilen çocuğu doğurmanın simgesi olabilir. Gelişmeler sizi ilahi amaçlarınıza taşıyacak ve ruhunuzun huzur bulmasını temin edecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA