Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KUŞ VURMAK

29.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mesut kapa
İşle ilgili toplantı olacak bende katılacağım yurt dışı bağlantılı sıkıntılarımızı anlatacagiz. Ben beklerken biri beni yastık ile boğmaya çalışıyor ben tepki vermiyorum sonra bırakıyor seni öldüreceğim ama korkmuyorsun dedi. Yanımda birileri var silahlar felan ben saklayın diyorum ağaç altına saklıyoruz sonra aniden alıp bir dereden geçip toplantıya katılacağız o derede birkaç tane kuş var ve ben ateş edip 1 tanesini vuruyorum gri kuş. Kuş kaz kadar büyük yorumlarınız için teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı bir bekleyiş ya da sıkıntılı bir iş süreci var yaşanacak. Karşılıklı atışmalar, blöfler ya da benzer gerginlikler olacak. Karşı tarafın ne yapabileceğini düşünerek taktik geliştireceksiniz. Sonuçlar çok iyi olacak neyse ki, uğraştığınıza değecek. Turnayı gözünden vuracaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA