Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜS OLDUĞUN KİŞİLERİ GÖRMEK

21.10.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen küs kisiler
Rüyamda gercek hayattada küs oldugum iki arkadasimi ve eskiden karsiliksiz sevdigim erkegi gördüm. Bu küs oldugum arkadaslarim biri erkek biri kiz sevgililer gercek hayatta ve biz eskiden ayni kardes gibiydik cok samimiydik. Rüyamda ayni ortamdayiz ve onlarin ikisi benim eskiden sevdigim erkekle konusuyorlar arkadaslar. Bende sürekli dinlemeye calisiyorum acaba benim hakkimda kötü konusacaklar mi diye.Gercek hayattada onlar arkadas ve ne kadar öyle bisey yapmicaklarini bilsemde bazen korkuyorum beni o eski sevdigime kötüleyecekler diye.Anlami nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklınızın, vicdanınızın, enerjinizin bir kısmı onlarla kalmış olmalı. Onlarla küs olmak sizi derinden etkilemiş. Ya bu küslükteki gerçeklerle yüzleşmemişsiniz, ya oturup ayrıntıları konuşmamışsınız ya da bu küslüğün arkasında vicdanınızı yaralayan bir şeyler var. Bundan kurtulmak uzun zaman alabilir. Bu rüya bilinçaltınızın bir ürünü. Siz gerçekten küs olduğunuz arkadaşlarınızdan korktuğunuz için böyle rüya görmüş olmalısınız. Siz kendinizi biliyorsanız kimin ne dediğini çok da takmayın derim..
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA