Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜS OLDUĞUMUZ SEVGİLİ İLE BARIŞMAK

11.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen skala
Bir binanın en yüksek katında dolaşıyorum.aramın biraz açık olduğu erkeği gördüm.bir aşağı kattan bana bakıyordu.dönüp gittim.sonra bir kapı açtım ve yanında bir kızla uyuyordu ama ona sırtı dönüktü.üstleri giyinikti.ben aldırmadım arkamdan bana seslendi.ben de elimi uzattım ve kalkıp geldi.sonra beni başka bir kapının önüne getirdi ve eliyle gel işareti yaptı.birlikte çok güneşli aydınlık bir yere çıktık.bana sarılmıştı ben de ona.beni alnımdan öptü.mutluydum.yüzü kızarıktı ve biraz düşünceliydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin kariyeriniz ya da sosyal mevkiniz ondan yukarıda ya da hedeflerinize daha yakın bir noktada bulunuyorsunuz. Sizi kıskandırmış, belki de aldatmış; bunu biliyorsunuz ama çok da önemsemiyorsunuz, elinizi sallasanız size geri gelecek, bunun farkındasınız. Bir süre sonra onu geri çağıracaksınız; o çok değişmiş, merak etmeyin. Bu kez önünüzdeki birliktelik çok daha mutlu olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA