Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KÜS OLDUĞUMUZ KİŞİLERİ GÖRMEK

04.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nur esma yersiz
Rüyamda senelerdir küs olduğum eski dostum bana bişeyler yapmıştı ve ben onu şuan çok sevdiğim arkadaşım olarak görüyordum. onu görmeye gitmiştim ve görür görmez sevdiğim arkadaşım oldugunu zannederek ona büyük sevinç ve heyecanla sarılıp öpüyordum. ondan ayrıldıktan sonra annem ve babamla buluşup bana yeni bir cep telefonu almaları için ısrar ediordum annem ve babam ayrı telefonlar beğenmiştiler ve ben sürekli kararsız kalark en son annemim işstediği aldım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Küs kalmak ruhu yaralar. Ayrıca karşılıklı hesaplaşmayı da engellediği için sıkıntının sıkışıp kalmasına neden olur. Ruh, küs olduğunuz insanı zaman zaman anılardan çıkartarak bu yarayı size hatırlatır. Bu tür rüyalardan sonra genellikle yeniden görüşebilmek için fırsatlar yakalarsınız. Diğer rüyanız bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA