Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KUŞ GÖRMEK

04.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ess
Merhaba, ben ard arda rüyamda önce 3 kuş gördüm ikisi serçe biri muhabbetti kendi odamda bakıyordum onlara. diğer bir rüyamda anasınıfı öğretmeniydim bir kız çocuğunu kucağıma alıyordum ve bana sarılıp beni öpüyordu sürekli, bu gün ki rüyamda da gece uyurken deprem olduğunu gördüm depremi hissettim ama hiç korku olmadı normal yatmaya devam ediyordum. çok istediğim bir şey var olması için beklediğim olmasına az kaldı acaba ona delalet mi bu gördüğüm rüyalar?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuşlar haberdir. Ama ben tek cümlelik rüyaları yorumlayamıyorum ne yazık ki. Rüyalar bir bütündür. Tamamını dinlemeden tek cümle ile yorumlamak yanlış yönlendirmeye neden olabilir. Önceden yapılmış yorumlara bakın isterseniz belki sizin rüyanıza benzer bir şeyler bulursunuz. Daha doğrusu tek cümle oldukları için mutlaka bulursunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA