Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURU FASULYE YEMEK

31.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nilgün adanır
Rüyamda japonya da olduğumu görüyorum yanımda babam ve eşim var çok güzel biyerleri geziyorduk denizi gördüm bisürü insanlar denizdeydi ben onları videoya aldım etrafı güzelbi şekilde videoya çektim güzel bi yerdi sonra yemek yemek için biyere oturduk eşim söyledi yemekleri vegelen yemek 3tabak kuru fasulyeydi plavda vardı sanki ama fasulye tabaklardan 2tanesi beyaz pişirilmiş di salçasız yani 1tanesi bol sosluydu yer sofrasıydı yerde oturup yiyorduk köprü var geçerken başım döndü babama sarıldm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızı bilmiyorum. Japonya ile ya da yabancı ülkelerle bir ilginiz var mı? Bu rüya ailecek, sonradan sıkıntı yaratacak bir kısmetle uğraştığınızı haber veriyor. Güzel başlayan bu süreci sıkıntıya sokmamak için tercihlerinize dikkat edin. Eşiniz yanlış tercihler yapabilir, kabullenmek yerine onu uyarın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA