Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KURTLANMAK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayca
Merhaba rüyamda yüzümün sol tarafında sivilce gibi bir şey olduğunu gördüm. Sivilce diye oynadım biraz içinden gri solucan gibi uzun bir şey çıktı. Önce ölü gibiydi peçeteye sardım. Bir süre sonra ses çıkarmaya hareket etmeye başladı. Sonra arkamda bir adam belirdi ensemde de bir kurt varmış onu aldı. Bunlar senin görme merkezini besliyor gibi bir şeyler dedi. o kurtları enseme ve yüzüme bir dokunuşla geri koydu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında bedenin kurtlanması dedikodulardan yıpranmayı, sıkıntılar nedeniyle ruhun acı çekmesini temsil eder. Ancak bu durum bir açıdan sizin işinize yarıyor olmalı. İlahi güçler yalan söylemez. Belki de sizi ağır nazarlardan koruyan bir kalkandır bunlar. Ya da ruhunuzun dünyadaki amacına hizmet ediyorlardır. Çünkü ruh bazı yönlerini geliştirmek için dünyaya düşer. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA