Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURTARILMAK

19.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zeynn22
Merhaba size bugün bir bogulmaktan kurtulma rüyası attım.bu rüyayı da aynı gece gordum. Arkadasimin erkek arkadaşı benim hayatımı kurtardığı için ona minnettardım ve onun da başı belaya girmişti onu kurtarmaliydim.polisler mi ne birileri onu yakalayacakti.onun kaçmasına yardım ettim.basıma bisey gelmedi ama insanlar bana kötü gözle baktı.ama ben yaptigima pişman değildim. Bu yapmam gereken biseydi. Teşekkürler şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Diğer rüyanızı okudum. Siz bir kurtarıcı bekliyorsunuz. Sizi kaderinizden koruyacak birine ihtiyacınız var. Ama siz de onu her daim koruyacak ve seveceksiniz. Bu bir bilinçaltı rüyası. Arkadaşınızın arkadaşında bu özellikleri bulmuşsunuz; sizin kurtarıcınız olabilir ve siz de onu kollamak adına her türlü riske girebilirsiniz. O çocuktan hoşlanıyorsunuz galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA