Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURTARICIYI BULMAK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mavi masal
Merhaba ruyamda butun her tarafimi yilanlar sarmis butun vucudumu kapatmislar sarmislar yilanlar isirmiyor zararvermiyorlar ama heryanim yilanla sarili cok korkuyorum bir erkek var ama kim oldugunu hatirlayamiyorum beni kurtarmasini istiyorum baba yilanlarin yuvasina oturmussun sen nasil basarmissin sanirim tek kurtaricim da o kisiydi ama o kisi yi hatirlayamiyorum kim oldugunu ama onun varligi korkularimi azaltmisti yorumlarsaniz memnun olurum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yılan, sizin benliğinizde kötülüğü temsil ediyor. O nedenle korkuyorsunuz. Bu dünya kötülüklerin anası. Dünyaya inmiş saf ruhlar kötülüğün yuvasına düşerler. Gördüğünüz erkek ilahi rehberlerinizden birisidir. Kötülükler diyarında ruhunuzun sığındığı tek liman, korkularınızı azaltan tek güç ilahi varlıklardır. Ruhsal boyutta bildiğimiz bu gerçeği bilinçli iken yani maddenin etkisi altında bilemeyiz. Rüyalarınızda bu gerçeği görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA