Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KURSA GİTMEK

22.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sarı bisiklet
Rüyamda tren yolculuğu yapmaktayım.Yol üzerinde sağ tarafta okullar var.Tren durmadan örtülü öğrenci kızlar koşar bir şekilde trenden iniyorlar.Sanırım meslek okullarına gidiyorlar.Sonra o civarda bir kurs merkezine giriyorum.Duvarda asılı listeye bakarken orta yaşlarda bir hoca gelip nerde kaldınız kurs başlamak üzere telefonunuzu buraya kaydettirmişsiniz bugün kurs başladı hadi geçin içeri deyip beni alıyor..İçeride tulum dikiyorlardı ve bu kursu çok ünlü iki modacı veriyordu teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreç, başkalarını gözlemlemekle geçmiş. Amacınız yokmuş ya da girişimde bulunmadan beklemişsiniz. Biraz gecikmiş olabilirsiniz ama hala zaman varken önünüze çıkacak bu fırsatı iyi değerlendirin. Bu fırsat sizi meslek sahibi yapacak ya da ekmeğinizi bu fırsat sayesinde çıkartacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA